WIDEODOMOFON EURA VDP-41A5 2EASY

A51A141 | 5905548272894

Cena: 1 843,77 zł

dotykowy ekran, pamięć obrazów, ramka cyfrowa

Wideodomofon WiFi EURA VDP 41A5 2EASY

OPIS PRODUKTU WIDEODOMOFON EURA VDP-41A5 2EASY

Wideodomofon jednorodzinny VDP-41A5 z serii Eura 2 Easy to urządzenie realizujące kontrolę dostępu do strefy wejścia na teren posesji. Wideodomofon umożliwia nawiązanie dwustronnego połączenia z osobą dzwoniącą, rejestrację zdjęć oraz zwalnianie rygla elektromagnetycznego znajdującego się przy furtce.

Kaseta zewnętrzna wideodomofonu, wykonana jest ze stopu cynku, który dzięki lakierowanemu zabezpieczeniu jest odporny na opady atmosferyczne. Urządzenie wyposażone jest w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 480TVL z obiektywem o kącie widzenia – 45º. Dodatkowo kaseta zewnętrzna posiada oświetlenie nocne, w postaci 6 białych diod LED.

Głośnomówiący monitor wideodomofonu posiada ikonowe menu w języku polskim, po którym poruszamy się dzięki dotykowemu ekranowi o przekątnej 7’’. Monitor posiada pamięć wewnętrzną o pojemności 120 MB oraz slot kart mico SD, które oprócz rejestracji zdjęć z kamery, umożliwiają przenoszenie danych do innych urządzeń np. komputera. Ponadto monitor posiada funkcję ramki cyfrowej pozwalającą na sekwencyjne odtwarzanie zdjęć (slajdów) z pamięci karty micro SD na ekranie monitora.

Wideodomofon Eura 2 Easy VDP-41A5 może zostać rozbudowany o kamery zewnętrze, a po podłączeniu drugiego monitora istnieje możliwość aktywacji funkcji interkomu.

GALERIA PRODUKTU WIDEODOMOFON EURA VDP-41A5 2EASY