Wideodomofon dwurodzinny

Domofony dwurodzinne to idealna propozycja dla każdego, kto szuka systemu kontroli wejścia na posesję za pomocą dwóch monitorów. Wideodomofony Eura to zestaw dwóch białych monitorów, kasety zewnętrznej oraz trzech adapterów sieciowych. Podstawowe funkcje takich urządzeń to komunikacja z osobą chcącą wejść na teren nieruchomości, podgląd otoczenia jaki ukazuje kamera oraz obsługa drugiego wyjścia. Ten typ wideodomofonu montowany w nieruchomościach, w których jest więcej niż jedna możliwość wejścia na posesję.

Wideodomofon dwurodzinny
Wideodomofon dwurodzinny

Aplikacja na telefon to dodatkowe korzyści

Korzystając z aplikacji danego producenta, zyskujemy dodatkowe opcje. Pobierając taką aplikację na telefon, możemy odbierać połączenia, wykonywać zdjęcia oraz rejestrować filmy podczas naszej nieobecności w domu. Możliwe jest także sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym.

Aplikacja Eura Connect to:

  • odbieranie połączeń nie będąc w domu,
  • dobór melodii dzwonka z pamięci naszego telefonu,
  • wgląd do historii połączeń z wideodomofonu,
  • zwalnianie rygla i otwieranie bramy,
  • zapisywanie zdjęć i rejestracja filmów,
  • podgląd obrazu z kamery zewnętrznej.
Wideodomofon dwurodzinny

Wideodomofon dwurodzinny bezprzewodowy

Wideodomofon dwurodzinny

Technologia poszła znacząco do przodu i nie ma w tym nic dziwnego, że nawet domofon stał się bezprzewodowy i ewoluował do wideodomofonu. Brak przewodów oznacza łatwość w montażu tego typu produktów. Oferty producentów różnią się między sobą, lecz funkcje wideodomofonów są zwykle podobne. Główny element wyróżniający to design oraz wielkość wyświetlacza. W zależności od potrzeb i punktu widzenia Konsumenci dokonują odpowiedniego pod swoje potrzeby wyboru. Jedni dokonują wyboru ze względu na funkcjonalność, podczas gdy drudzy będą bardziej skłonni zakupić model, który podoba im się wizualnie.

Wideodomofon EURA

Wideodomofon dwurodzinny z interkomem

Wideodomofon dwurodzinny

Interkom nie jest żadną nowością na rynku. Pojawił się już w czasie funkcjonowania tradycyjnych domofonów. Interkom pozwala na komunikację osoby w domu oraz tej, która chce się przedostać na naszą posesję. Nie potrzeba do tego żadnej sieci telefonicznej. W przypadku interkomów będących domofonami, stacje abonenckie nazywane są unifonami. Takim produktem jest zainstalowany wewnątrz mieszkania interkom słuchawkowy, może być np. dwuprzyciskowy, który pozwala na otwarcie drzwi oraz nawiązanie komunikacji.

Wideodomofon dwurodzinny

Wideodomofon dwurodzinny jak wybrać

Wybór odpowiedniego urządzenia może okazać się nie lada wyzwaniem. Poszczególne modele mogą się różnić między sobą funkcjami, ale także przedstawione przez producentów oferty kontrastowych pod względem designu modeli zmuszają do podjęcia niełatwej decyzji. Dostępne kolory, matowe lub błyszczące wykończenia sprawiają, że wybór jest nie taki prosty, pomimo że to “tylko” wideodomofon.

Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy wideodomofon dwurodzinny jest potrzebny lub wystarczy jednorodzinny.

Wideodomofon dwurodzinny

Najczęściej zadawane pytania o Eura Connect

Z racji tego, że Konsumenci zadają pytania o wideodomofony Eura, zostały one zestawione w jednym miejscu.

Czy aplikacja Eura Connect działa wszędzie?

– Tak, wystarczy połączenie z Internetem.

W jaki sposób panel zewnętrzny jest narażony na czynniki pogodowe?

– Urządzenie posiada IP44, czyli wysoki współczynnik wodoodporności na deszcz i śnieg.

Czy płatności za urządzenia można rozdzielić na raty?

– Wszystko zależy od polityki sklepu, w którym zostało zakupione urządzenie.

Czy można dokupić dodatkowe karty i breloki?

– Tak, można. Dodawanie lub usuwanie kart jest niezwykle proste.

wideodomofony